Ons team

Trudy Spijkerman

Trudy Spijkerman

Functie: Manager CMO
Emailadres: t.spijkerman@carinova.nl
Telefoonnummer: 0570-518196
Werkt op: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
Irma Nienhaus

Irma Nienhaus

Functie: Management Assistent
Emailadres: i.nienhaus@carinova.nl
Telefoonnummer: 06-20808910
Werkt op: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag
Gerdien Bensink

Gerdien Bensink

Functie: Coördinator Vrijwillige Thuiszorg
Emailadres: g.bensink@carinova.nl
Telefoonnummer: 0570-518189
Werkt op: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
Werkt in: Deventer, Raalte
Japke de Haan

Japke de Haan

Functie: Coördinator Vrijwillige Hulpdienst
Emailadres: j.dehaan@carinova.nl
Telefoonnummer: 0570-518187
Werkt op: dinsdag, donderdag, vrijdag
Werkt in: Deventer
Marleen Morrenhof

Marleen Morrenhof

Functie: Coördinator Vrijwillige Thuiszorg
Emailadres: m.morrenhof-klunder@carinova.nl
Telefoonnummer: 06-30655183
Werkt op: maandag, dinsdag, donderdag
Werkt in: Deventer, Raalte
Annet ter Braak

Annet ter Braak

Functie: Mantelzorgconsulent dementie
Emailadres: a.terbraak@carinova.nl
Telefoonnummer: 06-23100076
Werkt op: dinsdag, woensdag, donderdag
Werkt in: Deventer, Raalte
Kelly Bekebrede

Kelly Bekebrede

Functie: Mantelzorgconsulent Chronisch zieken
Emailadres: k.bekebrede@carinova.nl
Telefoonnummer: 06-30142646
Werkt op: maandag, dinsdag, donderdag
Werkt in: Deventer, Raalte
Marian Oosterwechel

Marian Oosterwechel

Functie: Mantelzorgconsulent GGZ
Emailadres: m.oosterwechel-spijkerman@carinova.nl
Telefoonnummer: 06-51917698
Werkt op: dinsdag, woensdag, donderdag
Werkt in: Deventer
Petra Koerts

Petra Koerts

Functie: Mantelzorgconsulent voor ouders van kinderen met een beperking
Emailadres: p.koerts@carinova.nl
Telefoonnummer: 06-51269088
Werkt op: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
Werkt in: Deventer, Raalte
Femmie Stolte

Femmie Stolte

Functie: Casemanager dementie
Emailadres: f.stolte@carinova.nl
Telefoonnummer: 06-22871319
Werkt op: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
Werkt in: Staphorst
Rinie van de Hoek

Rinie van de Hoek

Functie: Mantelzorgconsulent jonge mantelzorgers
Emailadres: r.vandehoek@carinova.nl
Telefoonnummer: 06-30732933
Werkt op: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
Eultie Mulder

Eultie Mulder

Functie: Coördinator Vrijwillige Thuiszorg
Emailadres: e.mulder@carinova.nl
Telefoonnummer: 06-13075758
Werkt op: maandag-woensdag-donderdag
Werkt in: Staphorst